final_how

How to be successful – sztuka w 3 aktach

Instytut Spraw Niedokończonych* zadał pytania o sens pracy, miłości i sukcesu. Zbadał ciężar zaległych rzeczy i co się dzieje, gdy ich zabraknie. Instytut przekaże miastu instrukcję i ostrzeżenie.

W trakcie 3-tygodniowej działalności Instytut wziął pod opiekę wiele spraw mieszkańców Poznania – część z nich doprowadzając do końca, a część włączając do swoich zbiorów. Badacze i mieszkańcy doszli do podstawowego pytania: co pozostaje nam, gdy już wszystko zakończyliśmy?
Instytut zaprasza na finał swojej działalności. Przekazuje Poznaniowi instrukcję odniesienia sukcesu i życia z sukcesem.

Jednak Instytut ostrzega: „Ustawienia filmowania zostaną dopasowane do ikony ujęcia wykrytego przez aparat. W przypadku niektórych scen lub warunków fotografowania wyświetlana ikona może nie odpowiadać rzeczywistemu ujęciu.“

W rolach głównych: Poznań i Instytut Spraw Niedokończonych (Katrin Hylla, Laurenz Raschke, Kajetan Skurski)
Muzyka: Miu&K. (Jakub Adamiak/Paulina Miu Zielińska)

Miejsce: Instytut Spraw Niedokończonych, Ratajczaka 44 (przy salonie Empik)
Wstęp wolny

* Instytut Spraw Niedokończonych to przestrzeń artystycznej rezydencji reprezentacji Teatru im G-Werk z Marburga: Kajetana Skurskiego, Katrin Hylli i Laurenza Raschkego w ramach projektu Residents//Mieszkańcy Fundacji Centrum Amarant.

Pełen program rezydencji na http://projekt-residents.pl/pl/co-zalega/
Aktualne informacje na facebook.com/projekt.residents
Projekt trwa od 17.10 do 4.11.